تبلیغات
بچینگ پلانت اواکو

میکسر بتن که آخرین قسمت خط تولید بتن در بچینگ پلانت بتن ( ایستگاه مرکزی بتن ) است جهت اختلاط مصالح توزین شده برای بتن است و کار آن مخلوط کردن شن و ماسه و سیمان و آب و سایر افزودنی ها برای تهیه بتن تر می باشد.

میکسر در انواع مختلف تولید می شود

  • میکسر بتن درام
  • میکسر بتن توین شفت ( دو محور )
  • میکسر بتن وان شفت ( تک محور )
  • میکسر بتن پن

میکسر


میکسر بتن وان شفت ( تک محور )

میکسر وان شفت یا تک محور که در خط تولید بتن بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکزی بتن ) جهت اختلاط بتن در ظرفیت های نیم متر ، یک متر ، یک و نیم متر جهت تولید بتن  با ظرفیت 30 ، 40 ، 60 ،75 متر  متر مکعب بتن در ساعت مورد استفاده قرار می گیردبصورت یک استوانه در آن یک محور قرار دارد که توسط پاروهایی که روی محورش تعبیه شده مصالح را بصورت سریع مخلوط و توسط دریچه زیرین آن تخلیه می گردد.

وان شفت

میکسر بتن توین شفت ( دو محور )
میکسر توین شفت یا دو محور که در خط تولید بتن بچینگ پلانت ( ایستگاه مرکزی بتن ) جهت اختلاط بتن در ظرفیت های بالای 80 متر مکعب بتن در ساعت مورد استفاده قرار می گیردبصورت دو استوانه که در هر کدام یک محور قرار دارد که توسط پاروهایی که روی محورش تعبیه شده مصالح را بصورت سریع مخلوط و توسط دریچه زیرین آن تخلیه می گردد.

توین شفتبرچسب ها: میکسر، بچینگ، بچینگ پلانت، توین شفت، اختلاط بتن، تک محور،
[ یکشنبه 15 فروردین 1395 ] [ 10:47 ق.ظ ] [ گروه ماشین سازی اواکو ovaco ]
درباره وبلاگ

شرکت عمران واژه آذربایجان با نام تجاری اواکو ovaco
در زمینه ساخت انواع ماشین آلات و دستگاههای عمرانی و بتن ، بچینگ پلانت و ایستگاه مرکزی بتن، بچینگ سیار و موبایل ، جدول زن و بلوک زنی، خط تولید بتن سبگ گازی و آسفالت، پیوینگ و پیوسینگ و قطعات بتنی، میکسر، سنگ شکن و ماسه شویی، دیگر تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و...
موبایل: 09128011258
تلفن دفتر فروش در تبریز : 32466500 - 33362931 - 041
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب